Serdecznie zapraszamy na wykład "Suplementacja - moda czy konieczność" pani Teresy Bryś-Szczygieł, który odbędzie się 22 lutego 2018 roku, godz. 18.00-19.30 w Centrum Organizacji Pozarządowych w Radzionkowie, ul. Św. Wojciecha 15 w ramach bezpłatnych spotkań w cyklu ZDROWY PUNKT WIDZENIA.

Każdy o suplementach słyszał. Interesują się nimi młodzi, bo chcą być piękni i silni. I starzy, bo chcą być młodzi, piękni i silni. Każdy zadaje sobie pytanie: czy je brać ? Jeśli tak, to jakie i ile? O lękach dotyczących skutków zdrowotnych podjętych decyzji nie wspominając. Zawsze pomocny internet, tych decyzji nie ułatwia. Blogi, strony internetowe, fora dyskusyjne pełne są skrajnych opinii.
Nie zamierzam przekonywać przekonanych. Na spotkanie zapraszam tych, którzy chcą dowiedzieć się jak rozpoznać chwyt marketingowy od rzetelnej informacji, na co zwrócić uwagę, czytając etykiety i czego producenci nie piszą, bo nie muszą.
Uważam, że zachowanie dobrego zdrowia w dzisiejszych czasach opartych na reklamie i marketingu, wymaga od nas pewnej uważności, a ja chętnie podzielę się wiedzą zdobytą na wykładach dra Henryka Różańskiego. prof. Iwony Wawer, o. Marcelego Pietryja i innych w trakcie zdobywania uprawnień zawodowych Zielarz Fitoterapeuta.

Zapraszam.
Teresa Bryś-Szczygieł