Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Rusza III edycja programu zbiórki surowców wtórnych w placówkach oświatowych pt. „Moje Czyste Miasto”. Do udziału w programie zapraszamy przedszkola, szkoły oraz inne instytucje edukacyjne i wychowawcze z terenu Radzionkowa, Bytomia, Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór i okolic.

Pobierz:

FORMULARZ ZGŁOSZENIA (MS Word)

REGULAMIN (MS Word)

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA (MS Power Point)

Nauczycieli placówek oświatowych, które chcą wziąć udział w III edycji Programu „Moje Czyste Miasto”, zapraszamy na spotkanie Akademii Edukacji Ekologicznej w dniu 6 listopada 2008, które odbędzie się w restauracji Figaro (Radzionków, pl. Jana Pawła II, budynek CK Karolinka) o godz. 18.00. Po wykładzie będzie istniała możliwość zgłoszenia placówki oświatowej do Programu, a także uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania związane ze zbiórką surowców wtórnych. Ponadto dla nauczycieli przygotowaliśmy zaświadczenia o uczestnictwie w spotkaniu AEE.

Operatorami (firmami odbierającymi surowce wtórne z placówek oświatowych) w III edycji Programu są:

- PUK van Gansewinkel Górny Śląsk Sp. z o.o.
- Stena Sp. z o.o. Zakład Wtórmex
- FHU MAG Gabriela Kierszniok i Wspólnicy Sp.jawna
- REBA Organizacja Odzysku

Surowce wtórne przekazane innym firmom nie będą wliczane do wyników zbiórki prowadzonej w ramach Programu "Moje Czyste Miasto".

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości związanych z przystąpieniem lub przebiegiem Programu „Moje Czyste Miasto”, prosimy pisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dzwonić pod numery telefonu 032-286-62-77 (prezes stowarzyszenia "Zielona Ziemia" Teresa Bryś-Szczygieł) albo 518-977-331 (główny koordynator Programu "Moje Czyste Miasto" Michał Gwóźdź).