Stowarzyszenie Przyjaciół i Sympatyków Ekologii

Zobacz nas na Nasa-klasa.pl

Jeżeli w okolicy w której mieszkasz, pracujesz, uczysz się lub wypoczywasz dostrzegasz jakiś problem ekologiczny – daj nam o tym znać ! Tym problemem może być zły stan powietrza, zanieczyszczenie wód, dzikie wysypisko śmieci, nadmierny hałas bądź uciążliwy zapach. Jesteśmy od tego, by interweniować w odpowiednich instytucjach i domagać się likwidacji zagrożeń środowiskowych !

Aby zgłosić stowarzyszeniu Zielona Ziemia istnienie problemu ekologicznego należy przyjść na zebranie, które odbywają się w każdy czwartek o godz. 18 w Centrum Organizacji Pozarządowych "Remiza" (Radzionków, ul. Św. Wojciecha 15), skontaktować się z prezesem stowarzyszenia panią Teresą Bryś-Szczygieł pod nr tel. (032) 286-62-77, lub napisać e-maila na adres stowarzyszenia Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeżeli chcesz zaangażować się w działalność Stowarzyszenia Przyjaciół i Sympatyków Ekologii "Zielona Ziemia" i zostać jego członkiem, pobierz, wypełnij i przynieś na nasze zebranie deklarację członkowską (Aby zapisać deklarację na dysku kliknij prawym i wybierz "Zapisz element docelowy jako...")

Zapraszamy do współpracy !